Konkursy

Konkursy, olimpiady, turnieje - Konkursy tematyczne
 

Ogólnopolski konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej


Dyrektor Instytutu Europeistyki Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Integracji Europejskiej. Edycja w roku szkolnym 2013/2014 odbędzie się pod hasłem „Parlament Europejski w systemie instytucjonalnym Unii Europejskiej”.

Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie wiedzy uczniów na temat historii i współczesności Unii Europejskiej oraz kształtowanie uczucia poszanowania dla dziedzictwa historycznego i kulturowego Europy.

Nagrodą główną w Konkursie jest indeks na kierunek Europeistyka (prowadzony w języku polskim lub angielskim) na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Dodatkowe informacje:
• Zgłoszenia na formularzu (załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu) należy przesyłać do 31.03.2014 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Sekretariat Instytutu Europeistyki, Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, ul. Spokojna 1, 20-047 Lublin
(z dopiskiem: Konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej)
• Szczegółowy na stronie: www.kul.pl


   
 
Prawa kopiowania Kuratorium Oświaty w Białymstoku   Licznik odwiedzin: 16896803