Konkursy

Konkursy, olimpiady, turnieje - Konkursy tematyczne
 

Konkurs Ministra Edukacji Narodowej
„Mam 6 lat”

Celem III edycji konkursu było promowanie i upowszechnienie najciekawszych inicjatyw podejmowanych w celu zapewnienia dzieciom sześcioletnim przyjaznej adaptacji do edukacji szkolnej oraz krzewienie aktywnego stylu życia, bezpieczeństwa i zdrowia wśród najmłodszych.
W III edycji przewidziano trzy kategorie konkursowe:

KATEGORIA Rada Rodziców Przedszkola

Przyjazne przejście z przedszkola do szkoły - jak moje przedszkole współpracuje ze szkołą, aby przejście z przedszkola do szkoły było łagodne i przyjazne - możliwe formy literackie lub multimedialne.

KATEGORIA Rada Rodziców Szkoły

Sześciolatek w przyjaznej szkole - jak moja szkoła przygotowała się na przyjęcie sześciolatków do I klasy z uwzględnieniem zajęć ruchowych dla dzieci, a także aktywnego stylu życia, bezpieczeństwa i zdrowia; możliwe formy literackie lub multimedialne.

KATEGORIA Uczeń

Uczniowie klas I-III szkół podstawowych, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat, we współpracy z rodzicami.

Mam 6 lat i jestem aktywny - praca prezentująca umiejętności jakie sześciolatek zdobył
w I klasie z uwzględnieniem zajęć ruchowych dla dzieci, a także aktywnego stylu życia, bezpieczeństwa i zdrowia.

Wyłoniono 13 laureatów. Przyznano 12 wyróżnień. Są to:

W kategorii multimedialne:
I miejsce: Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego nr 21 „Na Bojarach” w Białymstoku
II miejsce: Rada Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 1 Akademii Malucha w Zambrowie
III miejsce: Rada Rodziców Przedszkola Publicznego nr 10 w Łomży
Wyróżnienie: Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego nr 8 w Białymstoku

• Rada rodziców szkoły podstawowej

W kategorii literackie:

Wyróżnienie Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Kusocińskiego
w Zambrowie

W kategorii multimedialne:
I miejsce: Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 10 im. Olimpijczyków Polskich
z oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 10 Suwałkach
Wyróżnienie: Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Kusocińskiego
w Zambrowie

• Uczniowie klas I-III

W kategorii plastyczne:
I miejsce Victoria Zaremba Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego
w Zambrowie
II miejsce Kinga Fiedorczuk Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica
w Białymstoku
III miejsce Olga Weremiuk Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Hajnówce
Wyróżnienie Łucja Choińska, Julia Janiszewska, Weronika Malinowska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Zambrowie

W kategorii literackie:
I miejsce Kuba Wierciński Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta II
w Augustowie
II miejsce Julian Kozłowski Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta II
w Augustowie
III miejsce Wiktoria Leonowicz Szkoła Podstawowa im. mjr H. Dobrzańskiego „Hubala”
w Sejnach
Wyróżnienia:
Gabriela Iwaniuk Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Hajnówce
Irena Patyk Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Hajnówce
Maja Chilińska Szkoła Podstawowa w Karolinie
Karolina Żebrowska Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie

W kategorii multimedialne:
I miejsce Tomasz Demianiuk Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku Podlaskim
II miejsce klasa 2A z wych. p.Agnieszką Brzozowską Szkoła Podstawowa nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
III miejsce klasa 1A z wych. p.Anettą Artemiuk Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku Podlaskim
Wyróżnienia:
Nela Wiśniewska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Zambrowie
Julia Tur Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Zambrowie

GALERIA ZDJĘĆ


   
 
Prawa kopiowania Kuratorium Oświaty w Białymstoku   Licznik odwiedzin: 16897031