Konkursy

Konkursy, olimpiady, turnieje - Konkursy tematyczne
 

Białystok, 2015-03-09

RE.5562.10.2015

  Szanowni Państwo
Dyrektorzy
szkół ponadgimnazjalnych
w województwie podlaskim

Informuję, że ruszyła VI edycja konkursu dla przyszłych polskich liderek pn. „Jestem szefową”. Konkurs adresowany jest do uczennic I i II klasy szkół ponadgimnazjalnych, które są zainteresowane rozwijaniem swoich zdolności przywódczych.

Organizatorami konkursu są Pełnomocnik Rządu do Spraw Równego Traktowania i Minister Edukacji Narodowej, we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce.

Do uczestnictwa zachęcamy uczennice, które angażują się społecznie i/lub pełnią różnego rodzaju funkcje przywódcze w środowisku szkolnym i lokalnym. Uczestniczki konkursu mają za zadanie przygotować prace pisemne, w których opiszą, jak wyobrażają sobie siebie w roli przywódczej, jakimi liderkami chcą być i co planują osiągnąć, a także spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy fakt bycia kobietą ma wpływ na sprawowanie władzy.

Prace konkursowe oceni jury złożone z liderek i liderów polskiej sceny politycznej i gospodarczej. Prace konkursowe należy przesyłać od 3 marca do 27 kwietnia 2015 r.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu znajdują się na stronie: http://www.rownetraktowanie.gov.pl/aktualnosci/vi-edycja-konkursu-jestem-szefowa 

W załączeniu zaproszenie do udziału w konkursie Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania:
List do Dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych


   
 
Prawa kopiowania Kuratorium Oświaty w Białymstoku   Licznik odwiedzin: 16893304