Konkursy

Konkursy, olimpiady, turnieje - Konkursy tematyczne
 

„Drugie życie odpadów. Pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu” – III edycja

Stowarzyszenie Szukamy Polski zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z woj. podlaskiego do udziału w konkursie i bezpłatnych warsztatach edukacyjno-plastycznych pod nazwą „Drugie życie odpadów. Pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu”.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy plastycznej (przestrzennej) z wykorzystaniem odpadów. Praca musi mieć charakter użytkowy - służyć ma jako przedmiot codziennego użytku lub ozdoba. Prace konkursowe zgłaszane są przez szkoły, jedna szkoła może zgłosić nieograniczoną liczbę prac, honorowane są prace indywidualne lub grupowe (do 5 osób). Konkurs realizowany jest przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Udział w warsztatach jest niezależny od udziału w konkursie. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, jedna szkoła może zgłosić do warsztatów maksymalnie 25 osób.

Szczegóły udziału w warsztatach i konkursie oraz formularze znajdują się w regulaminie dostępnym na www.szukamypolski.com . Dodatkowe informacje biuro@szukamypolski.com . Osoba do kontaktu – Pani Joanna Czupryńska tel.720456443


   
 
Prawa kopiowania Kuratorium Oświaty w Białymstoku   Licznik odwiedzin: 16896756