Konkursy

Konkursy, olimpiady, turnieje - Konkursy tematyczne
 

  Szanowni Państwo Dyrektorzy
gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
w województwie podlaskim

 

Uprzejmie przypominamy, że w dniu 23 listopada 2016 roku (decyduje data stempla pocztowego) upływa termin zgłaszania prac w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na krótki spot filmowy ostrzegający przed zaczadzeniem i pożarami, w ramach kampanii społecznej „CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ”.

Celem konkursu jest zaangażowanie młodzieży w realizację działań podnoszących świadomość społeczną dotyczącą zagrożeń pożarowych oraz związanych z ulatnianiem się tlenku węgla.

Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca to 5 000 zł, za zajęcie drugiego miejsca – 4 000 zł, za zajęcie trzeciego miejsca – 3 000 zł, są też dwa wyróżnienia po 1000 zł. Zwycięskie spoty będą promowane w mediach przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Ogłoszenie wyników i gala wręczenia nagród zostanie zorganizowana w grudniu 2016 r. Szczegółowe informacje o konkursie oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej www.mswia.gov.pl.

Ponadto w ramach Kampanii przygotowano materiały edukacyjne dla nauczycieli i strażaków do pobrania ze strony www.mswia.gov.pl  zawierające prezentacje dotyczące zagrożenia tlenkiem węgla i pożarami.


   
 
Prawa kopiowania Kuratorium Oświaty w Białymstoku   Licznik odwiedzin: 16896765